Volejbal Mořkov

Volejbalový oddíl

Oddíl dospělých se schází celoročně 1x týdně pod vedením Br. Davida. Také díky práce s mládeží se nám podařilo tento oddíl výrazně omladit. Hlavní náplní činnosti, oddílu je připravovat stále nové hráče a hráčky do družstva Old Boys, který reprezentuje naší obec v „Novojičínské volejbalové lize“. Tato soutěž se hraje v zimním období v halách v Novém Jičíně dvoukolově, za účasti 14-16 družstev okresu Nový Jičín. Jarní a letní období je zaměřeno na tréninkový proces, brigády, hrajeme spousty turnajů, věnujeme se mládeži, staráme se o náš volejbalový stánek, pořádáme turnaje v Mořkově.

DSC00116
Hráči a hráčky oddílu odbíjené
Hlavní tréner: Bronislav David (sedící uprostřed č.7)

Novojičínská volejbalová liga

Soutěž okresních smíšených družstev, která se hraje ve dvou sousedících halách na Komenského škole v období říjen-duben. Hrají družstva Maestro Kopřivnice, Čundrlíkovic Korčuláci Příbor, Puntík-Ski stav N. Jičín, Holomci N. Jičín, Starý Jičín, Vlčnov, Veverky N. Jičín, Truby Bé Štramberk, 4ever N. Jičín, Tygři Kunín, Drsoni N. Jičín, Orel Štramberk, Je mi to jedno N. Jičín, Pikola Heřmánky, Seimex N. Jičín a Old Boys Mořkov – klikněte na odkaz:

http://volejbal.dytron.cz

.

obrazek3
Hráčský kádr pro soutěž 2019-2020

Oderská volejbalová liga

V roce 2019 oddíl volejbalu přihlásil družstvo „Nepředvídatelní“ do Oderské volejbalové ligy. V soutěži hraje 10. družstev, hracími dny jsou pátky, zápasy se hrají v hale v Odrách.

klikněte na odkaz:

http://volejbal.tjodry.cz/sezona-oderska-liga/a>

.

Leave a reply